Tamamlayıcı Sağlık Sigortası ile anlaşmalı sağlık kurumlarında Anadolu Sigortalı olmanın ayrıcalıklarını bütçenize uygun primlerle yaşayın! SGK ile anlaşmalı özel hastanelerde muayene, tetkik ve tedavi giderleriniz için fark ücreti ödemeden güvencemiz altında olabilirsiniz.


Anadolu Tamamlayıcı Sağlık Sigortasına kimler sahip olabilir?

  • 65 yaşından küçük olup, Genel Sağlık Sigortası hak sahibi olan tüm sigortalı adaylarımız Anadolu Tamamlayıcı Sağlık Sigortası’nı ilk kez satın alabilirler.
  • Anadolu Sigorta farkı ile 64 yaşına kadar Tamamlayıcı Sağlık Sigortası Yenileme Garantisi’ne hak kazanmış olan müşterilerimiz 64 yaşından sonra ek prim ödemeden poliçelerini yenileyebilmektedir.
  • 0-17(17 dahil) yaş aralığındaki çocuklar da ebeveynleri olmadan ek prim uygulanarak tek başlarına sigortalanabilmektelerdir.

Anadolu Tamamlayıcı Sağlık Sigortası ile sahip olacağım ayrıcalıklar nelerdir?

  • Anadolu Sigorta, özel hastanelerde SGK tarafından bir kısmı karşılanan muayene, tetkik ve tedavi masraflarınız için ödenmesi gereken fark tutarını poliçenizde belirtilen koşullar dahilinde karşılar, tedavi sürecinin her aşamasında kendinizi güvende hissetmenizi sağlar.
  • Anadolu Tamamlayıcı Sağlık Sigortası kapsamında yalnızca yatışlı tedavi teminatlarını tercih edebileceğiniz gibi yatışlı + yatışsız tedavi teminatlarını içeren poliçemizi de seçebilirsiniz.

YATIŞLI TEDAVİ TEMİNATLARI ÖDEME ORANI % TEMİNAT LİMİTLERİ
AMELİYAT 100 LİMİTSİZ
ODA-YEMEK-REFAKATÇİ 100 LİMİTSİZ
YOĞUN BAKIM 100 LİMİTSİZ
KEMOTERAPİ 100 LİMİTSİZ
DİYALİZ 100 LİMİTSİZ
YATIŞSIZ TEDAVİ TEMİNATLARI ÖDEME ORANI % TEMİNAT LİMİTLERİ
DOKTOR MUAYENE 100 YILLIK 10 ADET
TANI GİDERLERİ 100  
FİZİK TEDAVİ (Maksimum 30 seans) 100  
EK PRİM İLE ALINABİLECEK TEMİNATLAR* ÖDEME ORANI % TEMİNAT LİMİTLERİ
DOĞUM TEMİNATI 100 YILDA 1 KEZ ÖDENİR.
YARDIMCI ÜREME YÖNTEMİ TEDAVİLERİ (TÜP BEBEK) TEMİNATI 100 YILDA 1 KEZ ÖDENİR.

(*)Poliçesine doğum ve/veya tüp bebek teminatlarını ekleyen sigortalılarımıza, bu teminatları bekleme süresi olmadan kullanma imkanı sunuyoruz.

  • 7/24 Canlı ve Görüntülü Sağlık Danışmanlığı Hizmeti: 7 gün 24 saat ücretsiz olarak alanında uzman doktorlara tıbbi danışma ayrıcalığı ile doktor tavsiyesine ve yönlendirmesine ihtiyaç duyabileceğiniz her an bir telefon mesafesindeyiz.
  • Tamamlayıcı Sağlık Sigortası’nda Bir İlk: Tüp Bebek Teminatı: Tamamlayıcı Sağlık Sigortası kapsamında, tüp bebek ile ilgili giderlerinizi ek prim karşılığında poliçe teminatlarınıza dahil edebilirsiniz.*
    (*)Bu teminat, SGK’nın tüp bebek tedavisi ödeme şartları doğrultusunda, 1 yıllık poliçe süresi boyunca geçerlidir.
  • Ferdi kaza teminatını da Anadolu Tamamlayıcı Sağlık Sigortası poliçenize ek prim karşılığında dahil edebilirsiniz.

Tamamlayıcı Sağlık Sigortası Anlaşmalı Sağlık Kurumları İçin Mail Gönderin