Skoda Kasko Sigortası "Genişletilmiş Kasko", benzersiz avantajlar ve "tek bir poliçe" ile aracınız için ihtiyaç duyulan bütün sigorta teminatlarını bir arada sunar. Skoda marka araçlar için özel bir kasko ürünümüzdür.

Tüm hizmetlerini Skoda Yetkili Servislerinden almak isteyenler, Skoda Kasko Sigortası ile çok sayıda anlaşmalı yetkili servis istasyonu seçeneğinden 7 gün/24 saat hizmet sağlayan asistans yardımlarına kadar çok sayıda hizmetten yararlanma ayrıcalığına da kavuşmaktadır.

Orijinal Cam Değişimi

Poliçe dönemi içerisinde bir adet orijinal cam değişimi muafiyetsiz ve hasarsızlık indirimi etkilenmeden yapılmaktadır.

Mini Onarım Hizmeti

Araçta meydana gelecek küçük çaplı hasarlar için anlaşmalı Skoda Yetkili Servislerinde geçerli olacak şekilde mini onarım hizmeti sağlanmaktadır. Bu kapsamda verilecek hizmetler hasarsızlık indirimi kademesini etkilememektedir.

Asistans Hizmetleri ve İkame Araç

Anadolu Hizmet kapsamında kaza veya arıza durumunda araçların Skoda Yetkili Servislerine çekilmesi ve kaza neticesinde ikame araç teminatının onarım süresince, pert dahil, yılda 2 kez, azami 15 güne kadar karşılanması sağlanmaktadır.

Hatalı Akaryakıt Dolumu

Hatalı Akaryakıt Dolumu teminatı ile aracın yetkili akaryakıt servis istasyonlarından akaryakıt alımı yaparken, hatalı yakıt verilmesi sonucunda aracın maruz kalacağı mekanik zararlar ve masraflar teminat altına alınmaktadır.

Anahtar Kaybı Teminatı

Araç anahtarının ele geçirilmesi nedeniyle aracın kilit mekanizmasının değiştirilmesi teminatı sağlanmaktadır.

Sınırsız İhtiyari Mali Mesuliyet Teminatı

Skoda Kasko Sigortası’nda Anadolu Sigorta’nın müşterilerine sunduğu en önemli farklılıklardan biri de sektörde, tüm araç grupları için ihtiyari mali mesuliyet teminatını “sınırsız” veren tek sigorta şirketi olmasıdır.

Skoda Kasko Sigortası ile hem aracınızı hem de bütçenizi güvence altına almış olursunuz. Türkiye’nin en köklü ve öncü sigorta şirketi Anadolu Sigorta’da tek bir poliçe ile aracınız için ihtiyaç duyabileceğiniz tüm sigorta teminatlarına bir arada, üstelik benzersiz avantajlarla sahip olabilirsiniz.

* Teminat limiti isteğe bağlı olarak sınırsız limite kadar çıkmaktadır.

Teminatlar  Ürünler 
Birleşik Kasko  Skoda Kasko 
Kasko Römork tipi araçlar dışında kalan tüm araçlar için düzenlenen geniş kapsamlı poliçe tipidir.  Skoda marka araçlar için düzenlenen, anlaşmalı Skoda Yetkili Servislerinde ekstra avantajlar sunan geniş kapsamlı poliçe tipidir. 
Çarpma / Çarpışma  Evet  Evet 
Yanma  Evet  Evet 
Çalınma  Evet  Evet 
Kötü Niyetli Hareketler  Evet  Evet 
Hatalı Akaryakıt Dolumu  Evet 
Artan Mali Sorumluluk  Evet* Evet*
Mini Onarım  Evet Evet** 
Koltuk Ferdi Kaza  Evet  Evet 
Hukuksal Koruma  Evet Evet 
Anadolu Hizmet  Evet Evet*** 

* Teminat limiti isteğe bağlı olarak sınırsız limite kadar çıkmaktadır.

** Sadece anlaşmalı Skoda Yetkili Servislerinde geçerli olacak şekilde 250 TL limitle mini onarım hizmeti sağlanmaktadır.

*** İkame araç, onarım süresince-pert dahil seçeneği ile sunulmaktadır.