• AKARYAKIT SERVİS İSTASYONLARI PAKET SİGORTASI AKARYAKIT SERVİS İSTASYONLARI PAKET SİGORTASI

  Akaryakıt servis istasyonları dahil, bu yerlerin bünyesinde bulunabilecek motel, kafeterya ve AVM gibi tesislerin binaları, muhteviyatı, doğal afetler ve iş durması gibi olaylar sebebiyle yaşanan maddi zararlar bu sigorta ile güvence altına alınmaktadır.

 • GIDA PAKET SİGORTASI GIDA PAKET SİGORTASI

  Birahane, meyhane, börekçi, gazino, kafeterya, lokanta, pizzacı, pasta ve şekerleme satış yeri, pide ve kebap salonları gibi işletmelerin güvencesi geniş kapsamlı ve en ekonomik çözümlerle Anadolu Sigorta’da sunuluyor.

 • AVM PAKET SİGORTASI AVM PAKET SİGORTASI

  Alışveriş merkezleri için özel olarak hazırlanmış olan AVM Paket Sigortası ile alışverişin ve satış yapmanın keyfi, güven ve huzurla birleşiyor!

 • GÜZELLİK MERKEZİ PAKET SİGORTASI GÜZELLİK MERKEZİ PAKET SİGORTASI

  Güzellik merkezleri bu sigorta ile işletmelerden çalışanlarına ve müşterilerine kadar en ekonomik çözümlerle Anadolu Sigorta’nın sunduğu teminatlarla korunur.

 • MARKET PAKET SİGORTASI MARKET PAKET SİGORTASI

  Bakkal, market, süpermarket, büyük mağaza, hipermarket, grosmarket, et, balık ve tavuk ürünleri atış yerleri bu sigorta ile tek bir poliçe altında en ekonomik çözümle güvence altına alınır.

 • PLAZA PAKET SİGORTASI PLAZA PAKET SİGORTASI

  Oto plazaları, oto galerileri ve otomobil firmalarının servis istasyonları ve çalışanlar en ekonomik çözümle ve geniş asistan hizmetiyle Anadolu Sigorta tarafından güvence altına alınır.

 • TURİSTİK TESİS PAKET SİGORTASI TURİSTİK TESİS PAKET SİGORTASI

  Bu sigorta ile hangi boyutlarda olursa olsun motel, otel, tatil köyü ve benzeri turistik tesislerin bina güvenliği, munteviyatları (demirbaş, makine-tesisat, emtia, kasa, odalarda ve emanete bırakılmış eşyalar), tesislerde konaklayan müşteriler, çalışanlar ve üçüncü şahıslar Anadolu Sigorta ayrıcalığı ile korunur.

 • NOTER PAKET SİGORTASI NOTER PAKET SİGORTASI

  Noter Paket Sigortası, yangın ve deprem gibi doğal afetlerden üçüncü şahıs sorumlulukları ve ferdi kaza gibi çok geniş kapsamlı durumlara kadar noterlerin günümüz ihtiyaçlarına ve mesleki çalışma koşullarına göre özenle hazırlanmıştır.

 • EĞİTİM KURUMLARI PAKET SİGORTASI EĞİTİM KURUMLARI PAKET SİGORTASI

  Okul, kreş, yuva, anaokulu ve dershane gibi eğitim kurumlarına yönelik hazırlanmış bu sigorta ile tek bir poliçe altında ve en ekonomik çözümle güvence altına alınmak Anadolu Sigorta ile mümkün.

 • ECZANE PAKET SİGORTASI ECZANE PAKET SİGORTASI

  Anadolu Eczane Paket Sigorta Poliçesi; işletmeniz için özel olarak oluşturulmuş teminatları çok ekonomik bir çözümle sizlere sunuyor. Geniş kapsamlı asistan hizmeti ile işyerinizin ve çalışanlarınızın huzuru ve güvenliği Anadolu Sigorta’nın kanatları altında!