Honda Kasko Sigortası "Genişletilmiş Kasko", benzersiz avantajlar ve "tek bir poliçe" ile aracınız için ihtiyaç duyulan bütün sigorta teminatlarını bir arada sunar. Honda marka araçlar için özel kasko ürünümüzdür.

Honda araç sahiplerine yönelik geliştirilen Honda Kasko Sigortası ile, Honda markalı binek araç sahiplerine özel teminat ve hizmetler sunulmaktadır.

Orijinal Cam Değişimi

Poliçe dönemi içerisinde bir adet orijinal cam değişimi muafiyetsiz ve hasarsızlık indirimi etkilenmeden yapılmaktadır.

Mini Onarım Hizmeti

Araçta meydana gelecek küçük çaplı Honda’nın tamir standartlarında kabul gören hasarlar anlaşmalı Honda Yetkili Servislerinde gerçekleştirilmektedir. Honda’nın tamir standartları dışında kalan küçük ölçekli hasarlar ise Auto King tarafından sağlanmaktadır. Bu kapsamda verilecek hizmetler hasarsızlık indirimi kademesini etkilememektedir.

Asistans Hizmetleri ve İkame Araç

Anadolu Hizmet kapsamında, arıza (yılda 2 kez) veya kaza durumunda araçların Honda yetkili servislerine çekilmesi sağlanacaktır. Kaza neticesinde ikame araç teminatı aşağıdaki alternatifler ile karşılanacaktır.

  • Yılda 2 defa, azami 15 Gün, Pert Dahil
  • Yılda 2 defa, azami 15 Gün, Üst Segment, Pert Dahil
  • Yılda 2 defa, azami 30 Gün, Pert Dahil
  • Yılda 2 defa, azami 30 Gün, Üst Segment, Pert Dahil

Hatalı Akaryakıt Dolumu

Hatalı Akaryakıt Dolumu teminatı ile aracın yetkili akaryakıt servis istasyonlarından akaryakıt alımı yaparken, hatalı yakıt verilmesi sonucunda aracın maruz kalacağı mekanik zararlar ve masraflar teminat altına alınmaktadır.

Anahtar Kaybı Teminatı

Araç anahtarının ele geçirilmesi nedeniyle aracın kilit mekanizmasının değiştirilmesi teminatı sağlanmaktadır.

Sınırsız İhtiyari Mali Mesuliyet Teminatı

Honda Kasko Sigortası’nda Anadolu Sigorta’nın müşterilerine sunduğu en önemli farklılıklardan biri de sektörde, tüm araç grupları için ihtiyari mali mesuliyet teminatını “sınırsız” veren tek sigorta şirketi olmasıdır.

Honda Kasko Sigortası ile hem aracınız hem de bütçeniz güvence altındadır. Türkiye’nin en köklü ve öncü sigorta şirketi Anadolu Sigorta’da tek bir poliçe ile aracınız için ihtiyaç duyabileceğiniz tüm sigorta teminatlarına bir arada, üstelik benzersiz avantajlarla sahip olabilirsiniz.

Her türlü hasar hizmetinin Honda Yetkili Servisleri çatısı altında, yalnızca Honda orijinal parçalar kullanılarak, konusunda uzman teknisyenler tarafından tam ve eksiksiz olarak sağlanması ile Honda Kaskolu olmanın ayrıcalıklarını yaşayın.