• YOLCU ve UÇUŞ EKİBİ KOLTUK FERDİ KAZA SİGORTASI YOLCU ve UÇUŞ EKİBİ KOLTUK FERDİ KAZA SİGORTASI

  Sigorta ve uçak yolcuları ile uçuş ekibinin bir kaza nedeniyle, ölüm-sürekli tam sakatlık-tedavi giderleri gibi bedensel zararlarını teminat altına aldığımız ürünümüzdür.

 • HAVALİMANI İŞLETİCİSİ SORUMLULUK SİGORTALARI HAVALİMANI İŞLETİCİSİ SORUMLULUK SİGORTALARI

  Havalimanı sahip ve işleticileri, ister devlet, ister yerel veya özel idareler olsun, havalimanının işletilmesinden doğan, uçakların, uçak yolcularının ve üçüncü kişilerin bedensel ve parasal zararlarını karşılamakla yükümlüdür. Bu ürünümüzle bu riskleri teminat altına alıyoruz.

 • PİLOTLAR İÇİN LİSANS KAYBI PİLOTLAR İÇİN LİSANS KAYBI

  Bu ürünümüz ile sigorta başlangıcında lisansı ve geçerlilik belgesi olan bir pilotun, sigorta süresi içinde bedensel bir yaralanma ya da bir hastalık sonucunda geçici ya da sürekli olarak lisansını kullanamaz duruma gelmesini ya da yitirmesi riskini teminat altına alıyoruz.

 • YÜK ve POSTA SORUMLULUK SİGORTASI YÜK ve POSTA SORUMLULUK SİGORTASI

  Bu ürünümüz ile sigorta ile uçak işleticisinin uçak ile taşınan mallar üzerindeki yasal sorumluluğunu kapsama altına alıyoruz.

 • YOLCU SORUMLULUK SİGORTALARI YOLCU SORUMLULUK SİGORTALARI

  Bu ürünümüz ile uçakta bulunan biletli yolcuların bir kaza sonucunda uğrayacakları ölümlü ve ölümsüz bedensel zararlarını sigortalının yasal sorumlulukları çerçevesinde teminat sağlıyoruz.

 • HAVA TAŞITLARI - ÜÇÜNCÜ KİŞİLERE KARŞI SORUMLULUK SİGORTALARI HAVA TAŞITLARI - ÜÇÜNCÜ KİŞİLERE KARŞI SORUMLULUK SİGORTALARI

  Bu ürünümüz ile hava taşıtının işletilmesinden ya da hava taşıtından herhangi bir cismin düşmesinden kaynaklanan ve işleticinin yasal olarak sorumlu olduğu, üçüncü kişilerin canına ya da malına gelebilecek zararlara karşı teminat sağlıyoruz.

 • HAVA TAŞITLARI TEKNE (GÖVDE) SİGORTALARI HAVA TAŞITLARI TEKNE (GÖVDE) SİGORTALARI

  Bu ürünümüz ile hava taşıtının, yerde dururken, hareket halindeyken (taksi hali) ya da uçuş sırasındaki herhangi bir nedenle oluşan zararlarına karşı teminat sağlıyoruz.