• MKE ANKARAGÜCÜ KASKO SİGORTASI MKE ANKARAGÜCÜ KASKO SİGORTASI

  Bu ürünümüzle, geniş kapsamlı kasko poliçemiz kapsamında verilen tüm teminatları MKE Ankaragücü taraftarlarına özel aynı şartlarla sunmaktayız.

 • SERVİS ARAÇLARI FERDİ KAZA SİGORTASI SERVİS ARAÇLARI FERDİ KAZA SİGORTASI

  Bu sigorta servis araçlarıyla taşınan personeller, öğrenciler ve görevliler için kaza ve deprem sonucu ölüm, sürekli sakatlık, tedavi masraflarını karşılar.

 • KOLTUK FERDİ KAZA SİGORTASI KOLTUK FERDİ KAZA SİGORTASI

  Bu sigorta, sürücünün, yolcuların ve muavinin bir kaza sonucu ölüm, sürekli sakatlık ve tedavi teminatları sağlar.

 • KARA YOLU YOLCU TAŞIMACILIĞI ZORUNLU KOLTUK FERDİ KAZA SİGORTASI KARA YOLU YOLCU TAŞIMACILIĞI ZORUNLU KOLTUK FERDİ KAZA SİGORTASI

  Bu sigorta uluslararası ve şehirlerarası yolcu taşıyan motorlu araçların zorunlu olarak yaptırması gereken sigortadır.

 • OTO ARIZA SİGORTASI OTO ARIZA SİGORTASI

  Bu ürünümüzle, Anadolu Sigorta’dan Kasko Sigortası yapılmış olan aracınızı, mekanik ve elektriksel arızalara karşı da teminat altına alabilirsiniz. 5 yıldan yeni araçların mekanik ve elektrik aksamlarının durması ve fonksiyonlarını yitirmesi durumunda bakım ve onarım masrafları Oto Arıza Sigortası kapsamında karşılanır.

 • ARTAN MALİ SORUMLULUK SİGORTASI ARTAN MALİ SORUMLULUK SİGORTASI

  Bu ürünümüzle; aracınızın kullanılması nedeniyle aracın işletenine düşen hukuki sorumluluğu ve Zorunlu Mali Sorumluluk Sigortası hadlerinin üzerinde kalan kısmı, teminat altına alabilirsiniz. Artan Mali Sorumluluk Sigortası, Anadolu Sigorta’nın isteğe bağlı sigorta ürünleri arasında yer almaktadır.

 • MEHMETÇİK KASKO SİGORTASI MEHMETÇİK KASKO SİGORTASI

  TSK mensupları ve emeklileri, onların eş ve çocukları, şehit ve gazi yakınları ile TSK yararına faaliyet gösteren vakıflar ve bu vakıflara bağlı ortaklıkların personeline ait hususi otomobiller için hazırladığımız ürünümüzdür. Anadolu Sigorta, Mehmetçik Kasko Sigortası ürünü ile TSK personellerine araçlarının ihtiyacı olabilecek tüm teminatları bir arada benzersiz avantajlarla sunmaktadır.

 • TRABZONSPOR KASKO SİGORTASI TRABZONSPOR KASKO SİGORTASI

  Bu ürünümüzle, geniş kapsamlı kasko poliçemiz kapsamında verilen tüm teminatları Trabzonspor taraftarlarına özel aynı şartlarla sunmaktayız.

 • TRABZONSPOR TRAFİK SİGORTASI TRABZONSPOR TRAFİK SİGORTASI

  Bu ürünümüzle, Zorunlu Trafik Sigortası ile verilen tüm teminatları Trabzonspor taraftarlarına özel aynı şartlarla sunmaktayız.

 • BEŞİKTAŞ KASKO SİGORTASI BEŞİKTAŞ KASKO SİGORTASI

  Bu ürünümüzle, geniş kapsamlı kasko poliçemiz kapsamında verilen tüm teminatları Beşiktaş taraftarlarına özel aynı şartlarla sunmaktayız.

 • BEŞİKTAŞ TRAFİK SİGORTASI BEŞİKTAŞ TRAFİK SİGORTASI

  Bu ürünümüzle, Zorunlu Trafik Sigortası ile verilen tüm teminatları Beşiktaş taraftarlarına özel aynı şartlarla sunmaktayız.

 • KONYASPOR KASKO SİGORTASI KONYASPOR KASKO SİGORTASI

  Bu ürünümüzle, geniş kapsamlı kasko poliçemiz kapsamında verilen tüm teminatları Konya taraftarlarına özel aynı şartlarla sunmaktayız.