• MEHMETÇİK YAŞAM SİGORTASI MEHMETÇİK YAŞAM SİGORTASI

  TSK Mehmetçik Vakfı ile işbirliği sonucu geliştirdiğimiz bu ürünümüzde sigortalı kişinin vefatı veya maluliyeti durumunda, TSK Mehmetçik Vakfı’nın yaptığı ekonomik yardıma ilave olarak sigortalının kanuni varislerine veya kendisine tazminat ödenmesi yapılmaktadır.

 • HUKUKSAL KORUMA SİGORTALARI HUKUKSAL KORUMA SİGORTALARI

  Bu ürünümüz ile kişilerin karşılaştıkları uyuşmazlık ortamında haklarını aramak veya savunmak için yapmak zorunda oldukları tüm yasal masrafların karşılıyoruz.

 • DEVLET DESTEKLİ TARIM SİGORTALARI DEVLET DESTEKLİ TARIM SİGORTALARI

  Şirketimiz 14 Haziran 2005 tarihinde yürürlüğe giren 5363 sayılı "Tarım Sigortaları Kanunu" doğrultusunda kurulan TARSİM' e (Tarım Sigortaları Havuzu) üyedir. Bu kapsamda 01 Haziran 2006’dan itibaren de TARSİM üzerinden Devlet Destekli Bitkisel Ürün Sigortası, Sera Sigortası, Büyükbaş Hayvan Hayat Sigortası, Küçükbaş Hayvan Hayat Sigortası, Kümes Hayvanları Sigortası, Su Ürünleri Sigortası ve Arıcılık Sigortası yapılmaktadır.

 • HİDROELEKTRİK ENERJİ SANTRALLERİ (HES) SİGORTASI HİDROELEKTRİK ENERJİ SANTRALLERİ (HES) SİGORTASI

  Artan enerji ihtiyacının sürdürülebilir enerji kapsamında karşılanması amacıyla yapılan “Hidroelektrik Enerji Santralleri” Türkiye’nin Sigortası Anadolu Sigorta güvencesi altında!

 • GÜNEŞ ENERJİ SANTRALLERİ (GES) SİGORTASI GÜNEŞ ENERJİ SANTRALLERİ (GES) SİGORTASI

  Gezegenimizi iyileştirmek için sürdürülebilir enerji tedariğine tam destek ve koruma Anadolu Sigorta’da!