Sektörde bir ilke daha imza atarak sağlık sigortalılarımıza, 7/24 canlı ve görüntülü sağlık danışmanlığı veriyoruz.

Tüm dünyada Koronavirüs (Covid-19) salgını ile mücadele ettiğimiz bu süreçte; T.C. Sağlık Bakanlığı'nın rehberliği ışığında "Evde Kal!" çağrısına hep birlikte mümkün olduğunca uyulması için çabalamaktayız.

Zorunlu kalmadıkça hastaneye gidilmemesi tavsiye edilen yaşadığımız kritik dönemde, 7/24 online ve ücretsiz hizmet sağladığımız "Görüntülü Doktor Hizmeti" ile tüm sağlık sigortalılarımızın yanındayız.

Hizmet kapsamında, bireysel ve kurumsal sigortalılar, Anadolu Sigorta web sitesi üzerinden “7/24 Sağlık Danışmanlığı" butonuna tıklayarak, ya da Sağlığım Cepte Uygulaması üzerinden, TC kimlik numaraları ile giriş yapıp, 7/24 canlı ve görüntülü görüşme yapabiliyorlar.

Bu sayede Anadolu Sigortalılar kısa sürede hekime ulaşıp sağlık sorunları için etkin ve doğru yönlendirme alabiliyorlar.

Hizmet kapsamında, sağlık sigortalılarımız, 7/24 sağlık danışmanlığı hizmeti veren doktorlarımıza ek olarak, haftanın 6 günü(Pazartesi – Cumartesi), 19.00 - 22.00 saatleri arasında, psikiyatri uzmanı, pediatri uzmanı ve dahiliye uzmanı olan doktorlarımızdan da evden çıkmalarına gerek kalmadan sağlık sorunlarının çözümü için danışmanlık ve destek alabileceklerdir.

7/24 Canlı ve Görüntülü Doktor Hizmeti'nden Nasıl Yararlanırım?

Şirketimizde bireysel ya da kurumsal ÖSS veya TSS poliçesi bulunan sigortalılarımız,

• Online Bireysel Şubemize giriş yaparak

• Sağlığım Cepte mobil uygulamamız üzerinden

7/24 Canlı ve Görüntülü Sağlık Danışmanlığı hizmetine bireysel şubemizden hemen ulaşmak için tıklayınız.

7/24 Canlı ve Görüntülü Sağlık Danışmanlığı hizmetine Sağlığım Cepte Mobil Uygulamamız üzerinden ulaşmak için tıklayınız.

7/24 Canlı ve Görüntülü Sağlık Danışmanlığı Hizmeti kapsamında sadece danışmanlık verilir, tanı konulmaz, reçete düzenlenmez. Anadolu Sigorta Sağlık Sigortası sahiplerine verilen bir hizmettir.